CIRASA umývadlová skrinka 48x54x39cm, verde strip CR492-4444S
CIRASA umývadlová skrinka 48x54x39cm, verde strip CR492-4444S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR492-4444S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| EAN | 8590913969669 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UBC-AF002B
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka vysoká s košom na bielizeň SAT Fusion 40x149x33 cm pieskovo béžová mat SATFUSIONV40BEK
expedícia do 4 dní535,01 €
Drážkovaná čelka Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 80 cm (2 ks), orech - 91A21-1600-300-2-86
expedícia do 10 dní106,01 €


