CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, biela lesk CR592-3030
CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, biela lesk CR592-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR592-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 58x54x39 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 16.6000 kg |
| EAN | 8590913940668 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 58x54x39cm, dub cuneo EZ592-2525
expedícia do 8 dní348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x43,5cm, 2xdvierka, borovica rustik (TH065) TH062-1616
na objednávku265,42 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €
WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela/dub collingwood WA060-3019
expedícia do 8 dní401,68 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €


