PRACTICO nábytkové umývadlo 60x40 cm 44060
PRACTICO nábytkové umývadlo 60x40 cm 44060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-44060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 60x40 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913928383 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
504,87 €
Pri platbe vopred iba 479,00 €
336,58 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
Podobný tovar
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 61x46cm 43061
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
YUKON umývadlo 70x45cm, liaty mramor, biela YU070
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
879,56 €
Pri platbe vopred iba 830,00 €
YUKON umývadlo 90x45cm, liaty mramor, biela 55900
expedícia do 8 dní183,23 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €


