CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, siena strip CR592-4242S
CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, siena strip CR592-4242S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR592-4242S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 58x54x39 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| EAN | 8590913969492 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | modrá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať


