SIDRA umývadlo, liaty mramor, 101x46cm, čierna mat SD101B
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 101x46cm, čierna mat SD101B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD101B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| Rozměr | 101x14,2x46 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956034 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 16cm, čierna mat UT118VB
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
Vaňová batéria S-Line Pro bez sprchového setu 150 mm čierna SIKOBSLPRO222C
expedícia do 4 dní41,14 €
VERSI stojanková bidetová batéria, čierna mat RV003/15
expedícia do 8 dní294,94 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €


