CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 99,8x52x46 cm |
| Šírka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 30.0000 kg |
| EAN | 8590913933684 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 101x46cm, 2 otvory pre batériu, biela SD101-2
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kai DR70 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, chróm - 77602DR70301-20
expedícia do 10 dní195,15 €
Mexen Cube DR02 podomietkový sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, chróm - 77502DR0225-00
expedícia do 10 dní165,45 €
Sprchový systém Grohe Grohtherm SmartControl vrátane podomietkového telesa chróm 34864000
expedícia do 4 dní1 431,86 €

