CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, verde strip CR592-4444S
CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, verde strip CR592-4444S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR592-4444S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 58x54x39 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| EAN | 8590913969676 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
336,58 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


