CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, biela mat strip
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, biela mat strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-3131S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913992025 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30389
expedícia do 8 dní4,70 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 61x46cm 43061
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
483,99 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €
SILVER stropné LED svietidlo, Ø 28cm, 10W, 230V, 3000K/4000K/6500K, chróm
expedícia do 8 dní43,69 €
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €

