CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, carina strip CR601-4141S
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, carina strip CR601-4141S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-4141S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913969355 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30389
expedícia do 8 dní4,70 €
Pri platbe vopred iba 4,00 €
Nábytková nožička, výška 200mm, čierna mat 30387
expedícia do 8 dní13,70 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
RETRO skrinka 60x120x38cm, starobiela, pravá 1691
na objednávku1 728,76 €
Pri platbe vopred iba 1 640,00 €


