SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, biela
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD061 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| Rozměr | 61x14,3x46,3 cm |
| Šířka | 610 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hloubka | 463 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913991523 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 59,3x64x46cm, dub strieborný CR601-1111
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRERA dlažba Grey Mate 60x120 (1,428m2) BER001
expedícia do 8 dní35,63 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
BRERA dlažba Oxyd Mate 60x120 (1,428m2) BER002
expedícia do 8 dní35,63 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
BRERA dlažba White Mate 60x120 (1,428m2) BER003
expedícia do 8 dní35,63 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

