CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, verde strip CR601-4444S
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, verde strip CR601-4444S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-4444S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913969638 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, verde strip ESC230-4444S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THEIA umývadlová skrinka 51x70x35cm, 1x dvierka, ľavá, dub strieborný (TH058) TH057-1111
na objednávku241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 58x54x39cm, biela lesk CR592-3030
expedícia do 8 dní336,58 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
269,26 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €


