SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 70x46cm, biela 1601-70
SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 70x46cm, biela 1601-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-70 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 71x17x46,5 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964398 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PANEDA umývadlová skrinka 69,5x55x45,2cm, biela PN270
expedícia do 8 dní186,41 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €


