CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, carina strip CR701-4141S
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, carina strip CR701-4141S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-4141S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913969362 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
282,49 €
Pri platbe vopred iba 268,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub alabama EZ701-2222
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
FILENA umývadlová skrinka 67x51,5x43cm, dub FID1270D
expedícia do 8 dní515,53 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €


