CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, dub alabama strip/dub alabama CR601-2322
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, dub alabama strip/dub alabama CR601-2322
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR601-2322 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 59,2x64x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Součást balení | Bez umyvadla |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913953392 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, biela
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 61x46cm, čierna mat SD061B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28 mm, dub alabama NX608-2222
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PUNO podstavec s umývadlom 600x860x396mm, čierna SKA590-2-01
expedícia do 8 dní548,06 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
MITRA umývadlová skrinka 59,5x70x45,4 cm, antracit MT062
na objednávku319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2xdvierka, biela (TH062) TH062-3030
expedícia do 8 dní265,42 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €


