CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, agila strip CR701-4343S
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, agila strip CR701-4343S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-4343S |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913969607 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, agila strip ESC230-4343S
expedícia do 8 dní520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS TOP LINE S Rohový vstup s dvojdielnymi posuvnými dverami, ľavý diel biela TLSG1000430
na objednávku602,04 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
SANSWISS TOP LINE S Rohový vstup s dvojdielnymi posuv.dverami, ľavý diel aluchróm TLSG1005022
na objednávku484,85 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG1005087
na objednávku1 032,87 €
Pri platbe vopred iba 956,00 €


