CIRASA doska Rockstone 131x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR131-0101 56425
CIRASA doska Rockstone 131x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR131-0101 56425
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR131-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131x1,2x47 cm |
| Šířka | 1310 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.2110 kg |
| EAN | 8590913981807 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
Mohlo by vás zaujímať

