CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR731-2222
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR731-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR731-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x75x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.6000 kg |
| EAN | 8590913985911 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 71x46cm, čierna mat SD071B
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


