CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, agila strip CR801-4343S
CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, agila strip CR801-4343S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR801-4343S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| EAN | 8590913969614 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 81x46cm 43081
na objednávku140,54 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Apollo AP1B 500x1140 Čierna AP1B
na objednávku405,90 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, čierna mat IR410TB
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €


