CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub strieborný CR100-1111
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub strieborný CR100-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| EAN | 8590913933677 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 95x50x43, 5cm, antracit matný DT100-3434
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, dub benátsky LA104
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €

