CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, carina strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, carina strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-4141S-21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 51.2000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987113 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
520,15 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €
SIDRA dvojumývadlo, liaty mramor, 121x46cm, biela
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
472,98 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €

