SIDRA dvojumývadlo, liaty mramor, 121x46cm, biela
SIDRA dvojumývadlo, liaty mramor, 121x46cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD121 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x14,2x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 21.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982590 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, siena strip CR601-4242S
expedícia do 8 dní517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 59,3x64x46cm, biela lesk CR601-3030
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Walk-in sprchová stena 90x200 cm, mráz 8, kartáčovaný nikel 800-090-101-97-30
expedícia do 10 dní210,24 €
Mexen Kioto+ L Sprchová zástena s poličkou 90 x 200 cm, biela vlna, kartáčovaná meď - 800-090-123-65-97
expedícia do 10 dní279,78 €
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stena 90x200, biely vzor, kefa. nikel 800-090-103-97-97
expedícia do 10 dní213,07 €

