CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, dub alabama strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, dub alabama strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-2322-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 121x66x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 660 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 51.2000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987106 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
CIRASA skrinka dvierková 30x64x46cm, pravá/ľavá, dub alabama strip/dub alabama CR301-2322
expedícia do 8 dní293,17 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set CIRASA 81, biela lesk KSET-030 KSET-030
na objednávku1 600,77 €
Pri platbe vopred iba 1 479,00 €

