MARIA dvojumývadlo 120x46cm, liaty mramor, bez otvoru pre batérie, biela MA120-0
MARIA dvojumývadlo 120x46cm, liaty mramor, bez otvoru pre batérie, biela MA120-0
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MA120-0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Externá prepadová súprava súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x46 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 22.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892745 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G00 uhlový termostatický set, Duplex, DN50, antracit - W907-900-66
expedícia do 10 dní45,21 €
Mexen G05 uhlová termostatická sada s krytom S, Duplex, DN50, chróm - W907-958-910-01
expedícia do 10 dní46,63 €

