CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x77x46cm, 3x zásuvka, biela lesk
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x77x46cm, 3x zásuvka, biela lesk
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR121-3030-31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 121x77x46 cm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 770 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 66.6000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987151 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SLIM keramické dvojumývadlo 120x46cm, nábytkové 1601-120
na objednávku319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
311,67 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
6,14 €
Mohlo by vás zaujímať
MITRA skrinka vysoká 35x140x30cm, bordová, L/P MT153
na objednávku341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
935,35 €
Pri platbe vopred iba 887,00 €
3 248,11 €
Pri platbe vopred iba 3 031,00 €

