CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, dub alabama strip
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, dub alabama strip
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-2322-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 59.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987236 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
6,14 €
Mohlo by vás zaujímať
MITRA skrinka vysoká 40x140x20cm, antracit, Ľ/P MT132
na objednávku273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
KALI umývadlová skrinka 120x50x45cm, biela 56121
na objednávku979,56 €
Pri platbe vopred iba 914,00 €
LARGO umývadlová skrinka 89x50x45cm, dub benátsky LA904
na objednávku517,03 €
Pri platbe vopred iba 483,00 €

