CLASSIC keramické dvojumývadlo 125x54 cm, biela ExtraGlaze 8725111
CLASSIC keramické dvojumývadlo 125x54 cm, biela ExtraGlaze 8725111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8725111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | CLASSIC |
| Rozmer | 125x54 cm |
| Šírka | 1250 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenná-skrutky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Otvor pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť | 48.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937814087 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
FLAVIA dvojumývadlo 140x50cm, liaty mramor, biela 68141
expedícia do 8 dní350,81 €
Pri platbe vopred iba 333,00 €
WALDORF keramické dvojumývadlo 150x55cm 4143K1
na objednávku1 296,84 €
Pri platbe vopred iba 1 230,00 €


