FLAVIA dvojumývadlo 140x50cm, liaty mramor, biela 68141
FLAVIA dvojumývadlo 140x50cm, liaty mramor, biela 68141
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68141 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 140x10x50 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 31.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831850 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
NUBES keramické umývadlo 40x23 brúsená hrana, bez otvoru, pravé/ľavé, čierna mat 96369026
na objednávku323,42 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €


