CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8731311
CLASSIC keramické umývadlo 60x46cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8731311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8731311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| Rozměr | 60x20x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937812199 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
CLASSIC čelný držiak uterákov 60, chróm PACL60
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 135 x 95 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2-135-095-55-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 135 x 95 cm, priehľadný, čierny - 8151-135-095-70-00
expedícia do 10 dní371,05 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 135 x 95 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-095-70-70-L
expedícia do 10 dní527,14 €


