CROSS umývadlová skrinka 55x81x43cm, buk
CROSS umývadlová skrinka 55x81x43cm, buk
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR360 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Dvoukřídlá prosklená dvířka s matným sklem.
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| Rozměr | 55x81x43 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 810 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha, Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994920 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
CLASSIC keramické umývadlo 60x46 cm, biela ExtraGlaze 8731111
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WC misa Mexen Lena Rimless Tornado s úzkym sedadlom s tlmeným dovieraním, duroplast, lesklá biela - 30220400T
expedícia do 10 dní150,21 €


