COLONNA vykurovacie teleso 298x1800 mm bridlica s textúrou IR144
COLONNA vykurovacie teleso 298x1800 mm bridlica s textúrou IR144
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR144 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | COLONNA |
| Rozmer | 298x1800 mm |
| Šírka | 298 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 614 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 18.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831133 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
COLONNA držiak uterákov 298x74mm, brúsená nerez IRPA12
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
194,16 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
Umývadlová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa Brushed Warm Sunset 19967DL1
expedícia do 4 dní344,73 €


