PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, chróm
PILON vykurovacie teleso 196x1800mm, s tromi háčikmi pre uterák, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IZ126T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PILON |
| Rozměr | 196x1800 mm |
| Šířka | 196 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Objem | 7.90 l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 348 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Výbava | Držák ručníků: součástí |
| Hmotnost / ks | 16.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913986796 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BLOCK vykurovacie teleso 280x1750 mm, čierna mat IR182
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
PILON vykurovacie teleso 122x1800mm, s dvoma háčikmi pre uterák, biela mat
expedícia do 8 dní267,30 €

