COMMUNITY keramické umývadlo 70x55cm, bez prepadu a otvoru, biela ExtraGlaze 7632011
COMMUNITY keramické umývadlo 70x55cm, bez prepadu a otvoru, biela ExtraGlaze 7632011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-7632011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 70x17x55 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010808 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, biela (LT110) LT110-3030
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
ELLA umývadlová skrinka 37,5x43x34cm s umývadlom CITY, 1x dvierka, ľavá, biela EL040-3030-01
na objednávku234,44 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 35 cm, matná biela - 91AX1-0350-470-1-01
expedícia do 10 dní117,79 €


