COMMUNITY urinál s otvormi pre veko, biela ExtraGlaze 769611
COMMUNITY urinál s otvormi pre veko, biela ExtraGlaze 769611
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769611 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Rozmer | 30,5x54,5x31 cm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Dizajn |
| Prívod vody | Zakrytý |
| Výbava | ExtraGlaze, Urinal s poklopom |
| Hmotnosť / ks | 13.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590015827 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Senzorový splachovač pisoáru 24V DC, nerez PS002
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
Integrovaný senzorový splachovač pre urinál 6V DC PS862
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RETRO skrinka rohová 60x120x47cm, starobiela, pravá 1717
na objednávku1 271,57 €
Pri platbe vopred iba 1 206,00 €
RETRO skrinka rohová 60x120x47cm, buk, ľavá 1701
na objednávku1 271,57 €
Pri platbe vopred iba 1 206,00 €
RETRO skrinka rohová 60x120x47cm, buk, pravá 1715
na objednávku1 271,57 €
Pri platbe vopred iba 1 206,00 €


