COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody, 31x54, 5cm, cenere mat 769517
COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody, 31x54, 5cm, cenere mat 769517
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769517 |
Dostupnosť:
na objednávku
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 30,5x54,5x31 cm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Výbava | Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015803 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Integrovaný senzorový splachovač pre urinál 6V DC PS862
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x100cm, matné sklo PW140
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Unix UN 13031W-T-26 Dávkovač tekutého mydla chróm
do týždňa v e-shope38,18 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €


