COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody, 31x54, 5cm, biela mat 769509
COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody, 31x54, 5cm, biela mat 769509
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769509 |
Dostupnosť:
na objednávku
Možnost splachování:
- Zabudovaný automatický splachovač PS862
- Podomítkový automatický splachovač PS002 nebo PS006
- Podomítkový mechanický tlačný ventil QK11051
- Při instalaci s automatickým splachovačem PS002 je nutné instalovat i napájecí zdroj (PS05T nebo PS10T).
- Při instalaci s tlačným ventilem QK11051 doporučujeme vtokové šroubení s gumovou manžetou SLA02.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 30,5x54,5x31 cm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Výbava | Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015797 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x100cm, matné sklo PW140
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Keramická deliaca stena medzi urinálmi, 40x70cm TP690
expedícia do 8 dní122,74 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
Senzorový splachovač pisoáru 24V DC, nerez PS002
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 125 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-125-120-55-00-3S
expedícia do 10 dní739,17 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 125 x 120 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-125-120-60-00
expedícia do 10 dní541,85 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s ľavým výklopným uchytením 125 x 120 cm, priehľadný, biely - 834T-125-120-20-00-L
expedícia do 10 dní568,37 €

