COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody s otvormi pre veko 31x54, 5cm, čierna mat 769626
COMMUNITY urinál so zakrytým prívodom vody s otvormi pre veko 31x54, 5cm, čierna mat 769626
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-769626 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Dodáván bez víka (v keramice jsou otvory pro montáž víka), víko k dokoupení.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 30,5x54,5x31 cm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Výbava | Urinál s poklopem |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | Víko urinálu |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Oddeľovacia stena medzi pisoármi 40x100cm, matné sklo PW140
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Sifón pre urinál, skrytý odpad, DN50, plast 191.203.0
expedícia do 8 dní13,60 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Integrovaný senzorový splachovač pre urinál 6V DC PS862
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Séria 20400 ZK 20465P-26 LED zrkadlo s nastaviť. teplotou svietivosti Chróm
do týždňa v e-shope190,67 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
Nimco Séria 20200 ZK 20265-90 Kozmetické podsvietené LED zrkadlo Čierny mat
do týždňa v e-shope190,67 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €


