CORNELI nástenná vaňová batéria k vaňovému stĺpu 990ESD, chróm CE10S
CORNELI nástenná vaňová batéria k vaňovému stĺpu 990ESD, chróm CE10S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CE10S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CORNELI |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913847660 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 120 x 150 cm, priehľadná, strieborná - 897-120-100-95-00-L
expedícia do 10 dní274,11 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 90 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-090-100-97-00-P
expedícia do 10 dní250,54 €
Mexen Lunar L 2dielna pravá vaňová zástena 120 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 897L-120-100-50-00-P
expedícia do 10 dní280,01 €


