CRAFT pohár na postavenie, béžová
CRAFT pohár na postavenie, béžová
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-8567 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 79x91 mm |
| Průměr | 79 mm |
| Šířka | 79 mm |
| Výška | 91 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128790 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
KAORI umývadlo rohové, liaty mramor, 38x38cm, biela KR038
expedícia do 8 dní91,08 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €

