CRAFT WC kefa na postavenie, acacia/béžová
CRAFT WC kefa na postavenie, acacia/béžová
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-8568 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 90x350 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Masiv dřevo, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128813 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C33 doskový radiátor 300 x 1000 mm, bočné pripojenie, 1334 W, biely - W433-030-100-00
expedícia do 10 dní123,06 €
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 800 mm, bočné pripojenie, 1140 W, biely - W422-050-080-00
expedícia do 10 dní90,25 €

