CROSS skrinka vysoká 49x170x39cm, pravá, starobiela CR213
CROSS skrinka vysoká 49x170x39cm, pravá, starobiela CR213
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR213 |
Dostupnosť:
na objednávku
- V horní i dolní části prosklená dvířka, matné sklo
- Uvnitř vždy 1 vyjímatelná police
- Uprostřed 2x zásuvka bez kolejniček se zarážkou
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x170x39 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Pravé |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855863 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lima skladací sprchovací kút 120 x 90 cm, transparentný, chróm - 856-120-090-01-00
expedícia do 10 dní363,48 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 120 cm, matný, kartáčovaný nikel - 871-090-120-33-97
expedícia do 10 dní594,85 €
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 90 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-090-120-70-00-L
expedícia do 10 dní444,69 €


