LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (80+80cm), biela mat LE080-3131-01
LOREA skrinka s dvojumývadlom 161x46x51, 5cm (80+80cm), biela mat LE080-3131-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-3131-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| Rozměr | 161x46x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 75.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913978050 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
MURALES nábytkový sifón šetriaci miesto, 1"1/4, odpad 32mm, biela 151.032.0
expedícia do 8 dní21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
226,27 €
Pri platbe vopred iba 215,00 €
BRAND umývadlová skrinka 100x73x50cm, starobiela BA102
na objednávku1 091,91 €
Pri platbe vopred iba 1 036,00 €
RETRO umývadlová skrinka 60x80x45cm, buk 735140
expedícia do 8 dní899,78 €
Pri platbe vopred iba 854,00 €


