CROSS zrkadlo v drevenom ráme 700x800mm, starobiela CR212
CROSS zrkadlo v drevenom ráme 700x800mm, starobiela CR212
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR212 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x80x3,5 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Dekor | Starobílá |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855818 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1027 W, čierny - W411-060-110-70
na objednávku121,36 €
Mexen C33 doskový radiátor 500 x 1800 mm, bočné pripojenie, 3638 W, biely - W433-050-180-00
expedícia do 10 dní286,58 €

