DAISY kozmetické zrkadlo LED, čierna 03111010
DAISY kozmetické zrkadlo LED, čierna 03111010
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03111010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 180x300x120 mm |
| Priemer zátky | 150 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Nosnosť | 0.7500 kg |
| EAN | 4006956170299 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, biela 03009001
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, zlato 03009024
expedícia do 8 dní15,83 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, čierna 03009010
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €


