SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, zlato 03009024
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, zlato 03009024
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-03009024 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 185x205x80 mm |
| Priemer zátky | 160 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956170145 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
DAISY kozmetické zrkadlo LED, chróm 03111000
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
SUMMER kozmetické zrkadlo na postavenie, čierna 03009010
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
DAISY kozmetické zrkadlo LED, čierna 03111010
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €

