DALMA keramické umývadlo 68x44x16, 5 cm, carrara MM317
DALMA keramické umývadlo 68x44x16, 5 cm, carrara MM317
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MM317 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DALMA |
| Rozmer | 68x16,5x44 cm |
| Šírka | 680 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 12.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874574 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
DALMA uzatvárateľný výpust 1'1/4 Click Clack, carrara MM717
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drezová batéria Grohe Eurosmart s otočným ramienkom čierna matná 305672430
expedícia do 4 dní213,34 €
Rea Mild kuchyňská batéria, zlatá REA-B4802
expedícia do 12 dní75,49 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €


