DANDY stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm 5803/S
DANDY stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm 5803/S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-5803/S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DANDY |
| Priemer zátky | 50 mm |
| Výška | 168 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859625 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Podobný tovar
KAI stojánková bidetová batéria bez výpuste, chróm KA03
na objednávku81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podomietková batéria s bidetovou sprškou, hranatá, chróm 1103-08
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
287,83 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €

