DARK teleskopický sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna KJ639
DARK teleskopický sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna KJ639
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KJ639 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1319 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď, Masáž |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu |
| Prietok (3 bar) | 18.370 l/min |
| Hmotnosť / ks | 8.7140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874529 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, 258mm, ABS/čierna SK776
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Podobný tovar
DIMY sprchový stĺp s termostatickou batériou, čierna mat DM322BL
expedícia do 8 dní1 476,15 €
Pri platbe vopred iba 1 400,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VANITY sprchový stĺp na napojenie na batériu, retro, bronz SET066
expedícia do 8 dní817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
721,89 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €
VANITY sprchový stĺp na napojenie na batériu, retro, chróm SET061
expedícia do 8 dní540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


