DEEP BLACK sprchové dvere 1200x1650mm, číre sklo
DEEP BLACK sprchové dvere 1200x1650mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1216B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973833 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DEEP BLACK bočná stena 900x1650mm, číre sklo 55506
expedícia do 8 dní154,94 €
Pri platbe vopred iba 147,00 €
DEEP BLACK bočná stena 750x1650mm, číre sklo 55505
expedícia do 8 dní135,13 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
DEEP hlboká sprchová vanička, obdĺžnik 120x90x26cm, biela 72383
expedícia do 8 dní338,39 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORTIS EDGE sprchové dvere bez profilu 1200mm, číre sklo, ľavé FL1212L
expedícia do 8 dní655,29 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
618,86 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312B
expedícia do 8 dní593,38 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €


