DEEP BLACK bočná stena 900x1650mm, číre sklo 55506
DEEP BLACK bočná stena 900x1650mm, číre sklo 55506
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD3316B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 22.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973857 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprch. dvere SIKOTEX + pevná stena 80 SIKOTEXDBB110S80
expedícia do 4 dní651,44 €
Pri platbe vopred iba 545,00 €
Mexen Pretoria sklopná sprchová kabína 80 x 110 cm, priehľadná, čierna - 852-080-110-70-00
expedícia do 10 dní372,44 €
SAT Walk-in XM 1075x2000 a stena SATBWIXM110STE80
expedícia do 4 dní819,59 €
Pri platbe vopred iba 685,00 €

