DEEP BLACK sprchové dvere skladacie 1000x1650mm, číre sklo
DEEP BLACK sprchové dvere skladacie 1000x1650mm, číre sklo
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1910B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973864 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Skládací |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
283,76 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
236,41 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE posuvné dvere 980-1000mm, výška 2000mm, číre sklo AL1510C
expedícia do 8 dní400,32 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310
expedícia do 8 dní414,89 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
ALTIS LINE BLACK posuvné dvere 980-1000mm, výška 2000mm, číre sklo AL1512B
expedícia do 8 dní473,17 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €


